Tempobet Kayıt ve Üyelik

79 / 100 SEO Puanı

tempobet banner 2

Tempobet, Alman kökenli bir bahis firması. İşletmenin çift lisansı var ve yasal anlamda dünyaca kabul görmüş olan bir ofis. Tempobet kayıt ve üyelik işlemleri ise belli kriterleri sağlayan herkesin gerçekleştirebileceği bir işlem. Böylelikle şirketin sunmuş olduğu farklı birçok oyun menüsüne hemen dahil olunabilir.

Tempobet Üye Ol

Tempobet üye ol aşamasına geçmeden önce belli şartları taşımak ve bazı kuralları iyi bir biçimde bilmek gerekmekte. Buna göre sadece 18 yaşından büyük olan kişilerin hesap açabilmesi söz konusudur. Aynı zamanda işletme sadece TC vatandaşlarının üyeliklerini kabul eder. Hesap açmak ücretsiz bir işlemdir. Önemli olan şey ise istenilen bilgilerin doğru bir biçimde girilmesidir. Bir kişi aynı anda birden fazla kayıt oluşturamaz. Bunlara özen gösterilmelidir.

Tempobet Üyelik

Tempobet üyelik işlemleri çerçevesinde şunları yapmak lazım;

 • İlk olarak resmi siteye giriş yapın ve sağ üst kısımda bulunan kayıt ol yazılı yere bir kere tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan ilgili bölüm üzerinden kullanıcı adınızı dikkatli bir biçimde oluşturun.
 • Sonrasında özel bir parolanın belirlenmesi lazım. En az 8 karakterden oluşması gerekmekte.
 • Ardından da bunu yeniden yazın.
 • Hem aktivasyon hem de iletişim için kesinlikle email adresinin de ilgili bölüme girilmesi lazım.
 • Para çekme pin kodu varsa bunu da belirtin.
 • Ülke seçimini Türkiye olarak gerçekleştirdikten sonra para birimi seçimini yapın. TL, dolar ve Euro üzerinden bunu tanımlama şansınız var.
 • Daha sonra kimlik bilgileri yazılmalıdır. İsim, soyadı, cinsiyet, doğum tarihi bölümlerinin doldurulması çok önemlidir.
 • Son aşama ise şehir ve adres bilgilerinin verilmesidir. Burada posta kodunu da unutmamak lazım.
 • Adres, cep telefonu ve dil seçiminin sonrasında ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu hemen yanında yer alan kutucuk içerisine girmelisiniz. Böylelikle kural ve şartları da kabul etmiş olacaksınız. Daha sonra ileri tuşuna basın.
 • Tempobet kayıt ve üyelik çerçevesinde işletme hemen size bir email yollayacak. Elektronik posta adresinizi açın. Burada yeni bir posta olduğunu göreceksiniz. Bunun içindeki linke bir kere tıklamanız lazım. Çünkü hesap açma işlemlerinin son bölümü aktivasyondur. Böylelikle kayıt tamamlanmış olacaktır.
 • tempobet banner 2

Tempobet Hesap Kapatma

Tempobet hesap kapatma işlemleri çok farklı nedenlerden dolayı yapılabilir. Bazıları sürekli isabetsiz tahmin yaptıkları için böyle bir karar almış olabilir. Bundan dolayı üyeliklerini iptal etmeyi düşünebilirler. Bunun geri dönülmez bir durum olduğunu hemen söylemek lazım. Çünkü işletmeden almış olduğunuz hesabı kapattığınız vakitte, bunu tekrar açabilme şansınız söz konusu değildir. Aynı zamanda hesap kapatma işlemlerini tek başınıza yapamazsınız. Bunu iki değişik şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. İlki, canlı yardım bölümüne tıklamaktır. Diğeri ise firmaya bir elektronik posta göndermek şeklindedir.

Tempobet Üyelik Kapatma

Tempobet üyelik kapatma işlemlerinde hemen canlı yardım alanı üzerinden iletişim kurun. Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra kullanıcı id numaranızı ekleyin ve gönder butonuna basın. Görevliye, mutlaka neden hesabı kapatmak istediğinizi açık şekilde söyleyin. Sizden hem şifreniz hem de kullanıcı adınız istenir. Bunun ardından üyelik kapatılmış olacaktır. Bu işlem çok uzun zaman almaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir